Photoshop для фотографа | Chik

КУРС: “ФОТОШОП ДЛЯ ФОТОГРАФА”

placeholder9-e1432562518551

м. Івано-Франківськ

вул. Незалежності, 44

calendar146-e1432562531597

Дата: 12 жовтня


Тривалість курсу

17 занять х 2 год. (1,5 місяці)

тричі на тиждень, пн. ср. пт.

Час занять

18.00 – 20.00

Вартість навчання

2200 грн./курс

Бонус

10% знижки для студентів школи Chik!

Анкета реєстрації

Реєстрація

Викладач курсу: Надія Белік

ПРОГРАМА

ЧАСТИНА І

Заняття ввідне. Знайомимось з курсом, програмою і на прикладах розбираємо, що може Photoshop і чого не вміє Lightroom.

Заняття 1. Знайомство з «кабінетом» – основними елементами інтерфейсу: що для чого призначено, як розташувати інструменти і палітри так, щоб усе необхідне було під рукою. Робота в Camera RAW – відкриваємо raw файли правильно. Вирівнюємо фотографії, обрізаємо.

Заняття 2. Виділення – для чого воно потрібне фотографу. Основні інструменти: виділення, ласо, виділення по кольору. Зміна виділення: розтушування, інвертування, розширення/зменшення. Палітра історії – навіщо потрібна і як користуватись.

Заняття 3. Пензлики і резинки. Переміщення і трансформація: робота над перспективою, пропорціями. Видалення непотрібних елементів з фотографії. Шари у Photoshop, їх призначення.

Заняття 4. Робота над тоном і контрастом: висвітлення/затемнення. Аналіз гістограми, робота з рівнями. Поняття швидкої маски. Однотонна заливка і градієнт.

Заняття 5. Шари у всій своїй красі – редагуємо швидше, помилок робимо менше. Маска шару – головний помічник фотографа. Знайомимось, звикаємо, дивуємось, як жили без цього раніше.

Заняття 6. Колір: перший крок – налаштування кольорів у Camera RAW . Змінюємо відтінок окремих елементів фотографії та баланс в цілому. Складові кожного кольору: тон, насиченість, світлота.

Заняття 7. Перевід фотографій у ч/б. Чому цифрові чорно-білі знімки виглядають «плоско», «неконтрастно», «нудно». Аналіз каналів зображення.

Заняття 8. Базова ретуш портретів: гладка шкіра, макіяж, очі. Робота над фігурою. (Встигли: пластику, трансформацію, колір макіяжу, лікуючий пензлик)

ЧАСТИНА ІІ

Заняття 1. Криві – секретна зброя Photoshop. Розбираємось з контрастом і точним налаштуванням кольору. Багаторазове експонування. (на прикладах портрету в т.ч.)

Заняття 2. Характерні риси жіночого і чоловічого лиця. Розкладаємо зображення на складові – світловий тон і деталі. Редагуємо фото з обкладинки – fashion, beauty.

Заняття 3. Ретуш (продовження). Диявол ховається у деталях – зберігаємо найдрібніші деталі шкіри. Пензлики для нарощування вій. Ретуш волосся.

Заняття 4. Ще раз про колір: як утворюються кольори. Робота з кривими і каналами. Чому у Photoshop колір виглядає яскраво, а при друці (чи в Інтернеті) – ні. Кольорові профілі. RGB, CMYK, Lab.

Заняття 5. Ретуш фонів.

Заняття 6. Стилізація фотографій. Використання текстур.

Заняття 7. Пакетна обробка фотографій – не треба десять раз робити однотипну роботу. Пресети, і зовнішні фільтри – де брати, як інсталювати.

Заняття 8. Оформлення фотокниг. Типові формати. Розмітка сторінок, створення сітки. Основні композиційні прийоми.

Заняття 9. Підсумкове. Відповідь на питання, які накопичились за час курсу.

ФОТОШОП ДЛЯ ФОТОГРАФА

(зареєструватись)

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше прізвище (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)